O firmie

Tewes-Bis Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych dla przemysłu spożywczego – w szczególności mleczarskiego.

Jesteśmy liderem w dostawach kompletnych linii technologicznych do produkcji różnego rodzaju twarogów, zarówno w Polsce, jak i w krajach za naszą wschodnią granicą.

Od 1991 roku specjalizacja nasza obejmuje projektowanie i wytwarzanie maszyn, urządzeń i całych linii technologicznych, opracowywanie oraz wdrażanie techniki i technologii produkcji, często prototypowych – na szczególne zamówienia klientów.

Wraz z  wysokim poziomem wytwarzanych urządzeń Tewes-Bis zapewnia swoim odbiorcom  szybko reagujący serwis, realizowany przez grupę serwisantów z długoletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną.

Współpracujemy z wieloma zakładami mleczarskimi w kraju i za granicą. Oferujemy klientom kompleksowe programy rozwoju, wskazujemy racjonalne rozwiązania techniczne, technologiczne oraz ekonomiczno-organizacyjne, odpowiednie do warunków produkcyjnych oraz rynkowych danego przedsiębiorstwa.

Nasze całe linie technologiczne i różne urządzenia procesowe pracują w Białorusi,  Rosji, Ukrainie i krajach bałtyckich (odbieralnie i aparatownie, linie do produkcji twarogu, sera, serków, napojów fermentowanych, systemy mycia itd.), Niemczech (linie do produkcji jogurtu, stacje mycia), na Węgrzech i w Rumunii (linie do produkcji twarogu, serków, stacje mycia), również w Azji oraz Ameryce Środkowej i Południowej (systemy mycia).

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, wśród których inżynierowie tworzą działy: technologiczny, konstrukcyjny, automatyki. Wysoka kreatywność zespołu pozwala na wdrażanie nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych przedsięwzięć.